کیفیت تصادفی نیست ، تخصصی است

سخن مدیر عامل

خداوند را شاکرم که توانسته ایم در راه پیشرفت و سربلندی میهن عزیزمان ایران گامی موثر برداشته و با همت و تلاش پرسنل زحمت کش و دلسوز، خانواده بزرگی را ایجاد و سفره پر برکت تولید را گسترده و روز به روز شاهد موفقیت آن باشیم.

اعتقاد و باور قلبی کلیه اعضاء این خانواده بر این است که خواستن توانستن است و این تفکر و باور بوده که امروزه توانسته است مجموعه ای استوار شامل هزاران نفر باشد را ایجاد و انسجام آن را تضمین نماید و امیدواریم با توکل به خدا و با عزمی راسخ تر و پشتکار فراوان اعضاء خانواده پویا بتوانیم در راه سرافرازی وطن سهمی داشته و به موفقیت های چشم گیری دست یابیم.

گروه صنعتی پویا ، با نام تجاری لوله پویا از سال 1376 رسماً فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه ، توانسته است  در زمینه تولید لوله و اتصالات تک لایه و پنج لایه محصولاتی با کیفیتی ممتاز و قابل رقابت با محصولات خارجی به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

رزومه گروه صنعتی پویا

کیفیت تصادفی نیست , تخصصی است

تاریخچه شرکت

گروه صنعتی پویا ، با نام تجاری لوله پویا از سال 1376 رسماً فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه ، توانسته است محصولاتی با کیفیتی ممتاز و قابل رقابت با محصولات خارجی به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

شرکت با استفاده از نیروهای متخصص ودستگاههای مدرن طبق استاندارد DIN  آلمان تولید لوله و انواع اتصالات تک لایه  شروع  نمود ودر راستای اهداف شرکت مبنی بر بالا بردن کیفیت محصول توانست اولین گواهینامه استاندارد ملی ایران جهت تولید لوله واتصالات تک لایه را در ایران اخذ نماید . در این راستا نیز شرکت در سال 1381توانست گواهینامه در سیستم مدیریت کیفیت و ( ISO 9001 . 2008 ) را از DIN  آلمان کسب نماید و گواهینامه  IQNET  را نیز اخذ نمود و در سال 1384 نیز توانست گواهینامه بهداشت جهت محصولات تک لایه را اخذ نماید و در سال 1385 نیز به عنوان واحد نمونه کیفت در تولید لوله واتصالات  تک لایه معرفی شد . و یکی از مهمترین افتخارات شرکت دریافت گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بوده است.

اسکرول به بالا